O NAS MICE MaPa

MICE MaPa powstała z przyjaźni dwóch zupełnie różnych kobiet, ale doskonale uzupełniających się kompetencjami. Za sterami tej rozpędzonej maszyny siedzą Patrycja i Małgorzata.
 

Małgorzata

Swoją pracę w branży rozpoczęła niepozornie, organizując targi. Wówczas okazało się, że jest absolutnie w swoim żywiole i poczuła wielki apetyt na więcej. Od początku jest związana z obsługą klienta korporacyjnego. Wyjazdy Incentive, eventy i imprezy korporacyjne projektuje w wyjątkowo metodyczny sposób. Niezwykła detalistka – nic nie umknie jej uwadze. Ma serce pełne pasji i gorących emocji, bez wątpienia jest wizjonerką, która już na starcie oczyma wyobraźni widzi cel, do którego dąży. Rozkochana bez reszty w romantycznej Lizbonie i gorącym rytmie Karaibów, miłość do świata przekłada na miłość do pracy. I choć w jej torebce panuje totalny chaos, trytytki i śrubokręt przeplatają się z pomadką, to nie raz się przekonała, że każda z tych rzeczy może być potrzebna – Małgosia wie, że zarówno w życiu prywatnym, jak i w pracy, trzeba być przygotowanym na wszystko.

Patrycja

Jest związana z turystyką wyjazdową Incentive oraz obsługą klienta korporacyjnego od początku swojej kariery, czyli od końca XX wieku. Pracowała także w branży hotelarskiej, organizowała niebanalne imprezy wyjazdowe we wszystkie miejsca na ziemi, nawiązując przy tym trwałe przyjaźnie biznesowe z kontrahentami na całym świecie – między innymi dzięki temu, właściwie może wszystko. O wszystkim pamięta, nie pominie żadnego szczegółu. Doskonale zorganizowana, w jej torebce panuje harmonijny ład i porządek, choć waga jej zawartości waha się pomiędzy trzema a czterema kilogramami. Uwielbia Azję – ale wciąż sprawdza, czy przypadkiem gdzieś na świecie nie kryje się coś ciekawszego, nie ustaje więc w stawianiu sobie kolejnych celów podróżniczych. Kocha włoską kuchnię i podobnie, jak pełni temperamentu Włosi, kiedy pracuje, tworzy wokół chmurę kreatywnego kurzu, z którego wyłaniają się jej kolejne, dopracowane dzieła – perfekcyjne wyjazdy.


Razem są jak Etna – wybuchają podczas pracy nieposkromioną energią.

Można na nich polegać. Są rzetelne, punktualne i solidne jak uporządkowana Japonia, ale ich oferty potrafią zaskakiwać różnorodnością, niczym dżungla amazońska. Zorganizują „jazdę bez trzymanki”, wprowadzając klientów w atmosferę rodem z roller coastera w Ferrari World w Abu Dhabi, ale dla odmiany mogą też stworzyć klimat spokojnej, nostalgicznej Francji, jeśli tylko jest taka potrzeba. Pojawiające się w ich głowach w szalonym tempie pomysły, kojarzą się czasem z atmosferą nieposkromionego Sajgonu, ale to tylko pozory. Bo gdy przychodzi co do czego, okazuje się, że bliżej im do Singapuru, ponieważ całość jest bezbłędnie dopięta na ostatni guzik i nie ma miejsca na potknięcia.

Zaufaj połączeniu pasji, miłości i uwielbienia do świata z wieloletnim doświadczeniem, profesjonalizmem i doskonałą organizacją na miarę indywidualnych potrzeb – zajrzyj do oferty i sprawdź, co mogą dla Ciebie zrobić.